Wernisaż malarsko-fotograficzny 2009

W dniu 3 listopada 2009r w klubie OBOK już po raz czwarty odbył się wernisaż naszych koleżanek- malarek a po raz pierwszy zaprezentowali swe prace fotograficzne nasi fotografowie.
Byłam na wszystkich wernisażach, nawet wtedy, gdy nie należałam jeszcze do UTW- bo miałam i mam nadal (coraz wiecej) koleżanek malarek. Mogę więc (tylko jako laik, który 40 parę lat temu miał zajęcia w LP w Jeleniej Górze z tego przedmiotu i zawsze dostawał "tsy plus" od sepleniącego, sympatycznego prof. Graczyka).
Drodzy, wspaniali Malarki i Fotografowie!

Wasza wystawa dostarczyła mi wiele wzruszeń i wspomnień!
Ja - laik, widzę olbrzymi postęp waszych prac malarskich. Na pierwszym wernisażu było wiele prac w ołówku. Niektóre koleżanki tłumaczyły mi wtedy, że na olej przyjdzie pora, bo na razie za małe umiejętności. I ta pora przyszła już dawno!
Gratuluję!-te obrazy działają na moją wyobraźnię, budzą pozytywne emocje.
Podobnie zdjęcia naszych fotografików - wreszcie je pokazujecie publicznie! Wywołane w dużym formacie (a nie malutkie na stronie www) wyglądają zupełnie inaczej. Chwała za to kol. Cienkiemu.
Bardzo podoba mi się wykonany przez Was folder - gratuluję! Widać w tym wszystkim rękę artysty. Na wernisażu była bardzo miła i serdeczna atmosfera. Zwiedzających też dużo - w maleńkim klubie Obok było bardzo ciasno. Oprócz koleżanek z UTW byli również (jak zawsze wierni) członkowie Rodzin. Nie zapomnieli o Was jak zawsze życzliwi prezydent i wiceprezydent miasta Leszna. W przygotowania wernisażu włożyliście wiele pracy.
A może ktoś z Was podzieli się tu swoimi wrażeniami? Tu jest miejsce i pora również na Wasze refleksje.

Zachwycona Waszymi pracami i Wami.
BasKa

BasKa dnia listopad 10 2009 12:44:10 2 Komentarzy · 497 Czytań · Drukuj